Gdańsk: Spotkanie autorskie wokół książki „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”

Serdecznie zapraszam na spotkanie autorskie poświęcone mojej najnowszej książce „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju” Więcej o książce 👉 https://www.youtube.com/watch?v=Xy4Bv51F4jM „Rzeczpospolita między lądem a morzem o wojnie i pokoju” Świat znalazł się…

Dr Jacek Bartosiak & Profesor Andrzej Nowak. Nagranie z debaty „Polska wobec Europy i świata”

Zapraszam do obejrzenia nagrania z debaty pt.: „Polska wobec Europy i świata – między dziedzictwem a przyszłością” (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, dn. 19.12.2018r.)  

9 comments

  Czekam na ksiazke, a planowany jest przeklad na angielski?

  Czasami jak rozmawiam ze znajomymi w Anglii o geopolityce to slow mi brak.

  Panie Jacku, gdzie można dostać Pana książkę „Pacyfik i Euroazja – O Wojnie”.

  Ja również kupiłbym książkę w języku angielskim, żeby podzielić się z kolegami zza oceanu 🙂

  Panie Jacku, czy książka będzie dostępna jako ebook? Pozdrawiam.

  Panie Jacku, ortografik przy polecaniu TT, fb i poczty – nie trzeba tego publikowac, nie wiedziałam jak dyskretnie zwrócić uwagę 🙂 Pozdrawiam

  Dla tych z was ktorzy chca ta ksiazke w innych jezykach dawac znajomym z innych jrajow do przeczytania, to ja bym sie z tym wstrzymywal.
  Im wiecej zwykluch ludzi za granica zyje w blogiej nieswiadomosci tego co sie dookola w geopolityce dzieje tym lepiej, latwiej jest kierowac i ustawiac ludzi niedoedukowanych i nieswiadomych.
  My Polacy musimy sie edukowac w tych tematach a anglosasi, niemcy i ruscy niech dalej sobie zyja w blogiej nieswiadomosci.
  Kupujcie ta ksiazke i przekazujcie Polakom w Polsce zeby madrze oddawali glosy w wyborach i przed wyborami zadawali politykom madre pytania o konkrety a nie tylko kiedy dostane moje 500zl na dziecko?

  Witam! Też jestem zdania, że tego typu wiedzę należy zachować dla siebie i nie wydawać tej pozycji w języku angielskim. Może nie jest to jakaś arcyodkrywcza i sekretna wiedza, jednak po co edukować naszym kosztem „obce” ludy 🙂

  Akurat w Rosji Geopolityka to ostatnio bardzo modny temat. Żadne czarymary.

  łatwiej ukraść auto niż kupić Pana książkę . Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.