Odznaczenie dra Jacka Bartosiaka Złotym Krzyżem Honorowym Związku Piłsudczyków RP

27 czerwca 2020 r. podczas uroczystości z okazji 100 Rocznicy Chrztu Bojowego 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w bitwie pod Bobrujkami w wojnie polsko-bolszewickiej 1920 r., dr Jacek Bartosiak został odznaczony Złotym Krzyżem Honorowym…

Spotkanie w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

Serdecznie zapraszam na stronę www.strategyandfuture.org – wkrótce pojawi się tam zapis spotkania, które odbyło się we wrześniu w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

9 comments

  Czekam na ksiazke, a planowany jest przeklad na angielski?

  Czasami jak rozmawiam ze znajomymi w Anglii o geopolityce to slow mi brak.

  Panie Jacku, gdzie można dostać Pana książkę „Pacyfik i Euroazja – O Wojnie”.

  Ja również kupiłbym książkę w języku angielskim, żeby podzielić się z kolegami zza oceanu 🙂

  Panie Jacku, czy książka będzie dostępna jako ebook? Pozdrawiam.

  Panie Jacku, ortografik przy polecaniu TT, fb i poczty – nie trzeba tego publikowac, nie wiedziałam jak dyskretnie zwrócić uwagę 🙂 Pozdrawiam

  Dla tych z was ktorzy chca ta ksiazke w innych jezykach dawac znajomym z innych jrajow do przeczytania, to ja bym sie z tym wstrzymywal.
  Im wiecej zwykluch ludzi za granica zyje w blogiej nieswiadomosci tego co sie dookola w geopolityce dzieje tym lepiej, latwiej jest kierowac i ustawiac ludzi niedoedukowanych i nieswiadomych.
  My Polacy musimy sie edukowac w tych tematach a anglosasi, niemcy i ruscy niech dalej sobie zyja w blogiej nieswiadomosci.
  Kupujcie ta ksiazke i przekazujcie Polakom w Polsce zeby madrze oddawali glosy w wyborach i przed wyborami zadawali politykom madre pytania o konkrety a nie tylko kiedy dostane moje 500zl na dziecko?

  Witam! Też jestem zdania, że tego typu wiedzę należy zachować dla siebie i nie wydawać tej pozycji w języku angielskim. Może nie jest to jakaś arcyodkrywcza i sekretna wiedza, jednak po co edukować naszym kosztem „obce” ludy 🙂

  Akurat w Rosji Geopolityka to ostatnio bardzo modny temat. Żadne czarymary.

  łatwiej ukraść auto niż kupić Pana książkę . Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.