Kolejne spotkanie na żywo z dr Jackiem Bartosiakiem! 30.08, g.20:30

30 sierpnia od godz. 20:30 zapraszam na kolejny live poświęcony mojej najnowszej książce „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”.
Tym razem TYLKO z mapami. Spotkanie, o które prosiliście już od dawna. Będzie dużo map z książki i dyskusji wokół nich. Ci, którzy kupili książkę w przedsprzedaży – mają już pięć z nich na swojej skrzynce.

W trakcie trwania live’a przeprowadzimy krótki konkurs. Do wygrania będą wydrukowane mapy z książki w formacie A2 do powieszenia na ścianę i koszulki z nadrukiem: „Przestrzeń to hardware geopolityki”.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: Regulamin konkursu Podstawy geopolityki z dr Jackiem Bartosiakiem

Transmisja na żywo odbędzie się jednocześnie na Fanpage-u oraz na moim kanale Youtube Geostrategy & Geopolitics

 

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE: 

-> Link do wydarzenia na Facebook-uhttps://www.facebook.com/events/670812216635511/

-> Link do wydarzenia na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=G5DSpnCLPPw

 

Kup książkę w przedsprzedaży: https://ksiazki.jacekbartosiak.pl/

Zapraszam!

Strategy & Future

Kochani, Nadszedł czas by zaprosić Was do Strategy&Future. Niedługo ruszymy, jesteśmy na ostatniej prostej, ale już teraz możecie zobaczyć coś więcej na temat Strategy&Future. Więcej w linku, w tym niespodzianka.Dziękuję serdecznie. Jacek Bartosiak http://prolog.strategyandfuture.org/

Premierowe spotkanie autorskie dra Jacka Bartosiaka – Uniwersytet Warszawski – 31.05.2019

Premiera książki dra Jacka Bartosiaka „Przeszłość jest prologiem” oraz wykład o strategicznych przepływach -Uniwersytet Warszawski – Audytorium Maximum – 31.05.2019 r. Czy w razie konfliktu Polska będzie celem dla Rosji? Czy możliwe jest odwrócenie sojuszy…